Áthelyezett csatlakozás NS1600, vízszintes, 3P
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Cella-készülék csatlakozás | csatlaakozó átviteli egység |
| Magasság | 375 mm |
| Szekrény/mező leírás | szekrénymező + kábelvezeték - szélesség 650 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Beépített készülék | Compact: rögzített, 2 TL között NS630b...1000 - vezérlés: kapcsoló vízszintes beszerelés |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatlakozóegység |
| Nettó súly | 17.727 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szabványok | IEC 61439-2, belső szekrény |
| Közbenső keresztmetszet | 80 x 10 mm |
| Le névleges üzemi áram | 1600 A |
| Szekrény/mező szélesség | 650 mm 400 mm PrismaSeT P szekrénymező + kábelvezeték Compact NS630b...1000 rögzített, 2 TL között kapcsoló vízszintes 3P 1 csatlaakozó átviteli egység 8 |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 577 mm |
| Mélység | 350 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×