Schneider Electric Asfora EPH5810269 bronz színű kettes függőleges keret
A Schneider Electric Asfora EPH5810269 bronz színű kettes függőleges keret egy modern, elegáns megjelenésű villanykapcsoló keret. A keret két darab kapcsoló vagy aljzat függőleges elhelyezésére alkalmas. A keret anyaga ABS műanyag, felülete sima és fényes. A keret IP20 védettségű, így száraz helyiségekben használható.
A keret az Asfora villanykapcsolók és aljzatok széles választékához illeszkedik. A keret színét a villanykapcsolók és aljzatok színéhez igazíthatjuk, így egységes megjelenést hozhatunk létre a lakásban vagy az irodában.
| Magasság | 154 mm |
| Termékválaszték | Asfora |
| Felületkezelés | fényes |
| Termék vagy alkatrész típusa | keret |
| A csomagolás típusa | tasakos |
| Nettó súly | 0.007 kg |
| Sorolás száma | 2-es sorolás függőleges |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol): keret |
| Szélesség | 71 mm |
| Kiálló mélység | 9 mm |
| Színárnyalat | bronz |
| Mélység | 9 mm |
| IP védettségi fok | IP20 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×