Schneider Electric Asfora EPH5700121 fehér színű, dupla Sztereó hangszóró csatlakozó aljzat
Az EPH5700121 fehér színű, dupla sztereó hangszóró csatlakozó aljzatokat elsősorban az otthoni és irodai szórakoztató rendszerekhez tervezték. Ezek a kiváló minőségű aljzatok lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy könnyedén csatlakoztassák hangszóróikat, így élvezhetik a kiváló hangminőséget és a zene vagy más audiovizuális tartalmak kiváló élményét. Az Asfora EPH5700121 fehér színű dupla sztereó hangszóró csatlakozó aljzatok IP20 védettségi szinttel rendelkeznek, süllyesztett kivitelűek, megfelelnek az EN 60669-2-1 szabványnak és rendelkeznek CE tanúsítvánnyal. Ezen szabványoknak és tanúsítványoknak köszönhetően a Schneider Electric Asfora EPH5700121 fehér színű, dupla sztereó hangszóró csatlakozó aljzatai megfelelnek az európai elektromos berendezések biztonsági előírásainak és minőségi standardjainak.
| Vezető anyaga | réz |
| Csatlakozások - bekötési pontok | rugós bekötés |
| Magasság | 83 mm |
| Termékválaszték | Asfora |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Rögzítési mód | karmok51-80 mm |
| Felületkezelés | fényes |
| Termék vagy alkatrész típusa | hangszóró aljzat |
| A csomagolás típusa | tasakos |
| Nettó súly | 0.067 kg |
| Termékcsalád | Asfora |
| Készülék bemutatása | komplett termék |
| Kábel merevsége | merev |
| Minőségi címkék | CE |
| Kábelek száma | 4 vezeték(ek) |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol): keret |
| Szélesség | 83 mm |
| Kiálló mélység | 17 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Színárnyalat | fehér |
| Mélység | 43 mm |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Fő színárnyalat | fehér |
Legújabb termékeink