Schneider Electric Asfora EPH4300123 bézs színű 1xRJ45 Cat5e UTP aljzat
A Schneider Electric Asfora EPH4300123 bézs színű 1xRJ45 Cat5e UTP aljzat egy adatkábel csatlakozóaljzat, amely 10/100/1000 Mbps adatátvitelt biztosít. Az aljzat bézs színű, és a Schneider Electric Asfora termékcsalád tagja. Az aljzat otthoni, irodai és közösségi épületekben használható. Alkalmazható számítógépek, nyomtatók, IP kamerák és egyéb hálózati eszközök csatlakoztatására. Az aljzat süllyesztett kivitelű, IP20 védelemmel rendelkezik, az anyaga ABS+PC.
Az aljzat IDC bekötéssel rendelkezik, amely gyors és egyszerű beszerelést tesz lehetővé, a bekötéshez nem szükséges speciális szerszám.
| Vezető anyaga | réz |
| Csatlakozások - bekötési pontok | IDC |
| Magasság | 83 mm |
| Termékválaszték | Asfora |
| Színárnyalat | krém |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Adataljzat típusa | RJ45 |
| Rögzítési mód | karmok51-80 mm |
| Aljzatszám | 1 |
| Felületkezelés | fényes |
| Termék vagy alkatrész típusa | adatcsatlakozó |
| A csomagolás típusa | tasakos |
| Nettó súly | 0.063 kg |
| Kábel árnyékolás típusa | UTP |
| Termékcsalád | Asfora |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Készülék bemutatása | komplett termék |
| Kábel merevsége | merev |
| Kábelek száma | 1 vezeték(ek) |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol): fedlap |
| Kommunikációs hálózati kategória | 5e |
| Szélesség | 83 mm |
| Kiálló mélység | 9 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Mélység | 48 mm |
| Készülék alkalmazás | kommunikáció |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×