Analóg I/O modul PM8000-hez (4 bemenet és 2 kimenet)
| Magasság | 90.5 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Kimenetek száma | 2 analóg, 0-20 mA vagy 4-20 mA vagy 0...10 V |
| Termékcsalád kompatibilitása | Powerlogic PowerLogic PM8000 |
| Termék vagy alkatrész típusa | profilsín |
| Nettó súly | 140 g |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Bemenetek száma | 4 analóg 0...20 mA/4...20 mA 0...30 V |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-85 °C |
| IP védettségi szint | IP30 megfelel MSZ EN 60529 |
| Szélesség | 22 mm |
| Mélység | 90.5 mm |
| Készülék alkalmazás | opcionális bővítőmodul |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×