Alumíniumellenállásf?tés20W,12-24V
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -40-70 °C |
| Rögzítés | 35 mm DIN sín |
| Villamos csatlakozás | kábel 2 x 1...1.5 mm² hossz: 300 mm |
| Rögzítési mód | csíptetőkkel |
| Teljesítménytartomány | 20 W |
| A használat feltétele | légmenetesen zárt szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | ellenállásos hevítő ventilátorral |
| Termék neve | ClimaSys CU |
| Termékcsalád | ClimaSys |
| Bemeneti feszültség | 12...24 V DC |
| Anyag | tartókeret: extrudált alumínium |
| Működési helyzet | függőleges |
| IP védettségi fok | IP20 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×