Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, motorfojtó (dv/dt szűrő), IP00, 215A, ATV212-600-900 frekvenciaváltóhoz, 3 darabos VW3A5104
Bruttó 403 655 Ft
VW3A5104
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, motorfojtó (dv/dt szűrő), IP00, 215A, ATV212-600-900 frekvenciaváltóhoz, 3 darabos
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, motorfojtó (dv/dt szűrő), IP00, 215A, ATV212-600-900 frekvenciaváltóhoz, 3 darabos
| Maximum output frequency | 100 Hz |
| Maximum motor cable length | 150 m árnyokolt kábel P motor 30-45 kW -200...240 V 1 |
| Villamos csatlakozás | leágazás M10 |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -10-50 °C |
| Termék vagy alkatrész típusa | motorfojtás |
| Nettó súly | 15.5 kg |
| IP védettségi szint | IP20 (with kits VW3A9612,614) |
| Minimális rendelési mennyiég | 3 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| DV/dt | 500 V/µs max -400 V |
| Termékkompatibilitás | ATV61HD11N4 |
| Termék specifikus alkalmazás | kimeneti szűrő |
| [In] névleges áram | 215 A |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar 61 Plus |
| Termikus veszteségek | 430 W |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×