Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Kommunikációs modul, bACnet, 5p sorkapocs, ATV600 frekvenciaváltóhoz VW3A3725
Bruttó 99 330 Ft
VW3A3725
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Kommunikációs modul, bACnet, 5p sorkapocs, ATV600 frekvenciaváltóhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Kommunikációs modul, bACnet, 5p sorkapocs, ATV600 frekvenciaváltóhoz
| Kommunikációs hálózat típusa | RS485 |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-65 °C |
| Termékválaszték | Altivar |
| Villamos csatlakozás | egyrétegű csavaros szirítókapcsok 5-pin removable terminal block, BACnet MS/TP |
| Termékbizonyítvány | BT 2006/95/EC |
| Tárolási magasság | 0-3048 m |
| Elektromágneses kompatibilitás | EMC védelem megfelel IEC 61000-6-1 |
| Rezgési ellenállás | 1.5 mm konstans amplitúdó (f = 3-13 Hz) |
| Ütésállóság | 15 gn esetén 11 ms |
| Termék vagy alkatrész típusa | kommunikációs aljzat |
| Átviteli közeg | 2 csavart érpár |
| Nettó súly | 0.035 kg |
| Kommunikációs szolgáltatás | AV, BV, MSV esetén BACnet MS/TP |
| Kommunikációs port protokoll | BACnet MS/TP |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Relatív páratartalom | 5-95 % kontaktuspaszta nélkül |
| Megjelenítő típusa | 1 LED esetén hibaállapot (ERR) |
| Tartománykompatibilitás | Alvais RF |
| Átviteli sebesség | 9.6, 19.2, 38.4, 76.8 kbit/s |
| Termék kompatibilitása | ATV600 |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Működési magasság | 0...2000 m |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×