Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV320 vagy Lexium hajtáshoz, 72 Ohm, 100W, 3m kábel, IP65 VW3A7605R30
Bruttó 153 533 Ft
VW3A7605R30
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV320 vagy Lexium hajtáshoz, 72 Ohm, 100W, 3m kábel, IP65
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV320 vagy Lexium hajtáshoz, 72 Ohm, 100W, 3m kábel, IP65
| Folyamatos teljesítmény | 100 W |
| Ohmos érték | 72 Ohm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-50 °C |
| Termékválaszték | Lexium 05 |
| Termékkompatibilitás | ATV32HU11M2 |
| Kábelhossz | 3 m |
| Termék vagy alkatrész típusa | fékező ellenállások |
| Nettó súly | 0.85 kg |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-85 °C |
| Védelem típusa | termosztát / Buchholz |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32i |
| Energia csúcs | 2300 J -48 V |
| Átlagos rendelkezésre álló teljesítmény | 25 W -50 °C |
| IP védettségi fok | IP65 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×