Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV320 vagy Lexium hajtáshoz, 100Ohm, IP65, 25W, 3m kábel VW3A7608R30
Bruttó 119 654 Ft
VW3A7608R30
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV320 vagy Lexium hajtáshoz, 100Ohm, IP65, 25W, 3m kábel
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV320 vagy Lexium hajtáshoz, 100Ohm, IP65, 25W, 3m kábel
| Folyamatos teljesítmény | 100 W |
| Ohmos érték | 100 Ohm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-50 °C |
| Termékválaszték | Lexium 05 |
| Termékkompatibilitás | ATV32H018M2 |
| Kábelhossz | 3 m |
| Termék vagy alkatrész típusa | fékező ellenállások |
| Nettó súly | 0.76 kg |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-85 °C |
| Védelem típusa | termosztát / Buchholz |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 62 |
| Energia csúcs | 2700 J -48 V |
| Átlagos rendelkezésre álló teljesítmény | 25 W -50 °C |
| IP védettségi fok | IP65 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×