Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Enkóder interfész modul, Rs422, 5V, ATV320 frekvenciaváltóhoz VW3A3620
Bruttó 140 561 Ft
VW3A3620
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Enkóder interfész modul, Rs422, 5V, ATV320 frekvenciaváltóhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Enkóder interfész modul, Rs422, 5V, ATV320 frekvenciaváltóhoz
| Termékválaszték | Altivar |
| Pulzusok száma fordulatonként | 3600 esetén ATV32 |
| Termék vagy alkatrész típusa | enkóder szett |
| Villamos csatlakozás | sorkapocs, csatlakozó kapacitás 1.5 x 4 mm² (AWG 16...AWG 2), zárósapka, 200 mA |
| Nettó súly | 0.3 kg |
| Termékkompatibilitás | ATV32 (>= V1.8) |
| Védelem típusa | túlterhelés elleni védelem (hővédelem) |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar 38 |
| Bemeneti jel | TTL |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 5 V (feszültség határértékek: 5-5.5 V) |
| Maximális üzemelési frekvencia | 250 kHz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×