Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, IP20, 3 fázisú, 200A, ATV340-600-900 frekvenciaváltókhoz VW3A4708
Bruttó 918 341 Ft
VW3A4708
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, IP20, 3 fázisú, 200A, ATV340-600-900 frekvenciaváltókhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, IP20, 3 fázisú, 200A, ATV340-600-900 frekvenciaváltókhoz
| Mechanikai hibatűrési képesség | ütések 3S2 osztály megfelel IEC 60721-3-3 |
| Magasság | 445 mm |
| Termékválaszték | Altivar |
| Termékkompatibilitás | frekvenciaváltó ATV650 kihúzható, motor: 75 kW, 380...480 V |
| Tűréshatár | + 15 % |
| Maximum motor cable length | 150 m shielded motor cable 4 kHz megfelel IEC 61800-3 C1. kategória C3 kategória, 380...480 V |
| Szabványok | IEC 61800-3 C1. kategória |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -10-50 °C (áramérték csökkenése nélkül) |
| Termék vagy alkatrész típusa | EMC bemeneti szűrők |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Szerelési hely | frekvenciaváltó felőli oldalon |
| Földzárlati áram | 13.9 mA -400 V 50 Hz TN |
| Hálózat szabályozott feszültsége | 380-480 V |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Relatív páratartalom | 5-95 % kondenzáció nélkül megfelel IEC 61800-7-201 (CiA 402) |
| Termék specifikus alkalmazás | rádió interferencia bemenet szűrő |
| IP védettségi szint | IP20egymás mellé szerelés |
| Villamos csatlakozás | sorkapocs 15 x 1.5 mm² 350...750 kcmil |
| Üzemi magasság | 0...1000 m áramérték csökkenése nélkül |
| [In] névleges áram | 200 A |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar Process ATV900 |
| Szélesség | 200 mm |
| Termikus veszteségek | 32.5 W |
| Mélység | 320 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×