Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, 3 fázisú, 47A, ATV212-ATV320 frekvenciaváltóhoz VW3A31407
Bruttó 112 447 Ft
VW3A31407
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, 3 fázisú, 47A, ATV212-ATV320 frekvenciaváltóhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, 3 fázisú, 47A, ATV212-ATV320 frekvenciaváltóhoz
| Termékválaszték | Altivar |
| Termékkompatibilitás | szervohajtás LXM23 motor: 7.5 kW |
| Tűréshatár | + 15 % |
| Szabványok | IEC 61800-3 C1. kategória |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -10-50 °C |
| Ütésállóság | 15 gn esetén 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | EMC bemeneti szűrők |
| Rezgési ellenállás | 1 gn egyenletes gyorsulás (f= 13-150 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Nettó súly | 3.15 kg |
| Földzárlati áram | 45 mA 50 Hz |
| Hálózat szabályozott feszültsége | 200-240 V |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Meghúzási nyomaték | 4.5 N.m |
| Relatív páratartalom | 0-93 % megfelel IEC 68-2-3 |
| Termék specifikus alkalmazás | rádió interferencia bemenet szűrő |
| Kompatibilitási kód | LXM23 |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Villamos csatlakozás | sorkapocs 2 x 0,5 mm² hajlékony kábel 13 mm-es lecsupaszított véggel AWG 2...0 |
| Üzemi magasság | <= 1000 m áramérték csökkenése nélkül |
| [In] névleges áram | 47 A |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 |
| Termikus veszteségek | 1.9 W esetén ATV21HU75N4 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×