Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, 1 fázisú, 17,6A, ATV320 frekvenciaváltóhoz VW3A4421
Bruttó 45 917 Ft
VW3A4421
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, 1 fázisú, 17,6A, ATV320 frekvenciaváltóhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, bemeneti EMC szűrő, 1 fázisú, 17,6A, ATV320 frekvenciaváltóhoz
| Maximum cable distance between devices | 20 m megfelel IEC 61800-3 C2. kategória |
| Termékválaszték | Altivar |
| Termékkompatibilitás | LXM28A |
| Tűréshatár | -15...20 % |
| Termék vagy alkatrész típusa | EMC bemeneti szűrők |
| Fázisok hálózatszáma | egyfázisú |
| Nettó súly | 0.775 kg |
| Szerelési hely | frekvenciaváltó felőli oldalon |
| Hálózat szabályozott feszültsége | 200-240 V |
| EMC-szűrő kompatibilitása | 021 típus |
| Termék specifikus alkalmazás | rádió interferencia bemenet szűrő |
| [In] névleges áram | 17.6 A |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32i |
| Termikus veszteségek | 6.9 W |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×