Schneider Altistart lágyindító kiegészítő, hálózati fojtó, 5 mH, 7A, 1 fázis, ATV320 (1f 550-750W) és Lexium hajtásokhoz VZ1L007UM50
Bruttó 221 358 Ft
VZ1L007UM50
Altistart lágyindító kiegészítő, hálózati fojtó, 5 mH, 7A, 1 fázis, ATV320 (1f 550-750W) és Lexium hajtásokhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altistart lágyindító kiegészítő, hálózati fojtó, 5 mH, 7A, 1 fázis, ATV320 (1f 550-750W) és Lexium hajtásokhoz
| Magasság | 100 mm |
| Termikus veszteségek | 20 W |
| Termékválaszték | Altivar |
| Szabványok | IEC 60077-1 |
| Termék vagy alkatrész típusa | vonaljelfogó |
| Fázisok hálózatszáma | egyfázisú |
| Nettó súly | 0.88 kg |
| Induktancia érték | 5 mH |
| Termékkompatibilitás | ATV312H055M2 - vonaljelfogó - 1 meghajtásonként |
| IP védettségi szint | fojtó: IP04 |
| [In] névleges áram | 7 A |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32i |
| Szélesség | 60 mm |
| Mélység | 95 mm |
| Maximum voltage drop at rated load | 5 % |
| Készülék alkalmazás | áramharmonikusok csökkentése |
| Betáplálási frekvencia | 50...60 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×