Alsó függőleges gyűjtősíntartó (500)
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | alap |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szerelési hely | alul |
| Magasság | 66 mm |
| Anyag | rúdtámasztó: műanyag |
| Cella-készülék csatlakozás | Linergy TA oldalsó gyűjtősín |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kiszolgáló tartozék |
| Sínpozíció | függőleges |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel - szekrény alsó kerete elhelyezés |
| Mélység | 39 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | rögzítő központi részek: 450 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | Prisma alkalmazás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×