A Schneider Electric K2E005N cikkszámú Harmony K bütykös kapcsolóteste egy 1 pólusú, 45°-os forgatási szögű eszköz, amely 20 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és léptető kapcsolókhoz lett tervezve. Ez a kapcsolótest ideális választás olyan alkalmazásokhoz, ahol egyetlen áramkör precíz és megbízható léptető kapcsolására van szükség. A 45°-os kapcsolási szög lehetővé teszi a pontos és könnyű működtetést, míg az 1 pólusú kialakítás egyszerűséget és megbízhatóságot biztosít. A termék megfelel az IEC 60947-3 szabványnak, amely garantálja a magas szintű elektromos teljesítményt és biztonságot. A K2E005N kompatibilis a Harmony K sorozat egyéb kiegészítőivel, lehetővé téve a testreszabott megoldások kialakítását különféle vezérlőpanelekben és gépekben.
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Rövidzárlat-védelem | 20 A betét biztosíték izolátor, típus gG |
| Termékválaszték | Harmony Modular iPC |
| Lépések száma | 5 |
| Rögzítési mód | Ø 3.6 mm-es lyukak |
| Alszerelvény összetétele | érintkezőtömbök + rögzítőlemez |
| [Ithe] egyezményes zárt szerelésű termikus áram | 16 A |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f = 10-150 Hz) megfelel IEC 68-2-6, FC teszt |
| Ütésállóság | 35 gn megfelel IEC 68-2-27, EA tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | kamera-kapcsoló működtető fej |
| Termékbizonyítvány | CSA-Ex 240 V 1 LE kétfázisú |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 20 A |
| Cam kapcsoló funkciók | léptető kapcsoló |
| Komponens neve | K2 |
| Nettó súly | 0.13 kg |
| Uimp névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV szigetelő funkcióban |
| Szerelési hely | mellső |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 esetén betápláló áramkör |
| Kapcsolási szög | 45 ° |
| Villamos csatlakozás | rögzített csavaros sorkapocs rugalmas, szorító kapacitás: 2 x 100 mm² |
| Kapcsolási helyzetek | jobb: 0° - 45° - 90° - 135° - 180° |
| Elektromos élettartam | 200000 ciklus AC-23A |
| Üzemelési ráta | 2.5 cikl/perc AC-21 |
| Rövidzárlati áram | 10000 A |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V (szennyezési fok 3) megfelel IEC 60947-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Túlfeszültségi kategória | II. osztály megfelel IEC 55011 |
| Pozitív nyitás | van |
| Külső tokozat anyaga | műanyag |
| Érintkezők működése | lassan bontó |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Pólusok megnevezése | 1P |
| Kompatibilitási kód | K2E |
| Védőkezelés | TC/TH |
| Névleges üzemi teljesítmény W-ben | 1300 W AC-3e, 230 V kétfázisú megfelel IEC 947-4 |
| Kikapcsolt helyzet | Off állás nélkül |
| Névleges üzemi AC áram | 8 A -400 V AC-3e 3 fázis megfelel IEC 947-4 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×