A Schneider Electric K1D009B cikkszámú Harmony K bütykös kapcsolótest egy 1 pólusú, BCD kódolt kimenetű kapcsolókhoz tervezett eszköz, amely 30°-os kapcsolási szöggel és 12 A névleges áramerősséggel rendelkezik. Ez a kapcsolótest lehetővé teszi a digitális jelek pontos továbbítását és feldolgozását, ami különösen hasznos automatizálási és vezérlési alkalmazásokban. A 22 mm átmérőjű kivágáshoz illeszkedő eszköz műanyag előlapja esztétikus és professzionális megjelenést kölcsönöz. Az IP65 védettségi szint biztosítja a por és víz elleni védelmet, így a kapcsolótest megbízhatóan működik különböző ipari környezetekben. A termék megfelel a Green Premium környezetvédelmi előírásoknak, ami alacsony környezeti terhelést jelent. A kapcsolótest kompatibilis a Harmony K sorozat egyéb elemeivel, így rugalmasan illeszthető különböző rendszerekhez.
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Rövidzárlat-védelem | 16 A betét biztosíték izolátor, típus gG |
| Termékválaszték | Harmony Modular iPC |
| Rögzítési mód | Ø 3.6 mm-es lyukak |
| Alszerelvény összetétele | érintkezőtömbök + rögzítőlemez |
| [Ithe] egyezményes zárt szerelésű termikus áram | 10 A |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f = 10-150 Hz) megfelel IEC 68-2-6, FC teszt |
| Ütésállóság | 35 gn megfelel IEC 68-2-27, EA tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | kamera-kapcsoló működtető fej |
| Termékbizonyítvány | CSA-Ex 240 V 1 LE kétfázisú |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 12 A |
| Cam kapcsoló funkciók | BCD kódolt kimeneti kapcsoló |
| Komponens neve | K1 |
| Nettó súly | 0.11 kg |
| Uimp névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV szigetelő funkcióban |
| Szerelési hely | mellső |
| Tizedes szám | 9 |
| Szabványok | IEC 60947-3 esetén betápláló áramkör |
| Kapcsolási szög | 30 ° |
| Villamos csatlakozás | rögzített csavaros sorkapocs rugalmas, szorító kapacitás: 2 x 100 mm² |
| Kapcsolási helyzetek | jobb: 0° - 30° - 60° - 90° - 120° - 150° - 180° - 210° - 240° - 270° |
| Elektromos élettartam | 1000000 ciklus AC-15: B300 |
| Üzemelési ráta | 2.5 cikl/perc AC-21 |
| Rövidzárlati áram | 10000 A |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V (szennyezési fok 3) megfelel IEC 60947-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Túlfeszültségi kategória | II. osztály megfelel IEC 55011 |
| Pozitív nyitás | van |
| Külső tokozat anyaga | műanyag |
| Érintkezők működése | lassan bontó |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | K1D |
| Védőkezelés | TC/TH |
| Névleges üzemi teljesítmény W-ben | 10500 W AC-21, 500/525 V 3 fázis megfelel IEC 947-4 |
| Kikapcsolt helyzet | Off állással |
| Névleges üzemi AC áram | 1.8 A -6 V AC-3e 3 fázis megfelel IEC 947-4 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×