Schneider Electric Acti9 MINt lépcsőházi időrelé, 0,5-20 perc, impulzusrelé funkcióval – CCT15234. A Schneider Electric CCT15234 cikkszámú, Acti9 MINt lépcsőházi időreléje egy sokoldalú elektronikus időzítő, amely kombinálja az időzített világításvezérlést és az impulzusrelé funkciót. Az időzítési tartomány 0,5 és 20 perc között állítható, és a készülék csendes működést biztosít. Az impulzusrelé funkció lehetővé teszi a világítás vezérlését több kapcsolóról is, növelve a rendszer rugalmasságát. Ez a készülék ideális választás olyan épületekben, ahol több helyről szeretnék vezérelni a világítást, például folyosókon vagy lépcsőházakban.
| Színárnyalat | fehér (RAL 9003) |
| Rögzítés | DIN sín |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230 V AC +25 % -8 % -50/60 Hz |
| 9 mm-es osztások | 2 |
| Termék vagy alkatrész típusa | csendes irányváltó mágneskapcsoló |
| Termék neve | Acti9 MIN |
| Nettó súly | 76 g |
| Kiegészítő funkció | impulzus relé |
| Maximális teljesítmény [VA] | 6 VA |
| Szélesség | 18 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Mélység | 66 mm |
| Magasság | 89 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Maximális kapcsolási áram | 16 A - 230 V AC pf = 1 |
| Termékválaszték | Acti9 |
| Terhelés típusa | kompakt fénycsőHagyományos ballaszt 1500 VA |
| Csatlakozás típusa | csavaros bekötések - <= 6 mm² |
| Időkésleltetés | 0,5 – 20 perc között állítható |
| Termékcsalád | Acti 9 |
| Elektromos szigetelési osztály | II. osztály |
| Rendelkezésre álló funkció | impulzus relé |
| Kikapcsolási figyelmeztetés | igen |
| Kompatibilitási kód | MINt |
| Szigetelő sapka | igen |
| Termék kompatibilitása | mechanikai kompatibilitás fésűsínekkel |
| Kapcsolat típusának kiválasztása | automatikus |
| Készülék alkalmazás | épületautomatizálási rendszerek |
| Készülék rövid neve | MIN'clic |
| IP védettségi fok | IP20 B |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×