Schneider Electric Acti9 ITA programozókészlet PC-hez – CCT15950. A Schneider Electric CCT15950 cikkszámú Acti9 ITA programozókészlete lehetővé teszi az ITA sorozatú kapcsolóórák egyszerű és gyors programozását számítógépen keresztül. A készlet tartalmazza a szükséges szoftvert és csatlakozókat, amelyek segítségével a felhasználók kényelmesen beállíthatják és módosíthatják a kapcsolóórák programjait. Ez a megoldás különösen hasznos nagyobb rendszerek esetében, ahol több kapcsolóóra összehangolt működésére van szükség.
| Magasság | 18.5 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 5-35 °C |
| Integrált csatlakozó típus | memória kulcs foglalat |
| Termékválaszték | Acti9 |
| Betáplálás | USB interfész |
| Termék vagy alkatrész típusa | programozó mágnes |
| Termékkompatibilitás | ITA éves időkapcsoló |
| Operációs rendszer | Windows 2000 SP4 |
| Anyag | POM (polyoxymethylene) |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Készlet összeállítás | 1 USB kábel közül 1.5 m |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -5-45 °C |
| Kompatibilitási kód | programming kit |
| Szélesség | 57 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Mélység | 40 mm |
| Készülék alkalmazás | épületautomatizálási rendszerek |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×