A Schneider Electric ACTI9 iSD iC60 ÁVK 24-250VDC, 24-415VAC hibajelző érintkező egy sokoldalú eszköz, amely hibajelzések továbbítására használható elektromos hálózatokban
Jellemzők:
- 24-415 VAC és 24-250 VDC feszültségtartomány: Széles körben alkalmazható különböző elektromos rendszerekben.
- 1 váltóérintkező: Jelzést küld a hibajelenségről egy vezérlőeszköznek vagy riasztórendszernek.
- LED-es jelzés: A LED-es jelzőfény a hibajelző érintkező aktuális állapotát mutatja.
- DIN-sínre szerelhető: Könnyű telepítést és szerelést tesz lehetővé szabványos DIN-síneken.
- Kompakt méret: Helytakarékos megoldást biztosít.
| Magasság | 86 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Termékválaszték | Acti9 |
| Szabványok | EN/IEC 60947-5-1, DIN VDE 0660 200-as rész |
| Rögzítés | DIN sín |
| Termékcsalád kompatibilitása | Acti 9 iC60 RCBO |
| 9 mm-es osztások | 1 |
| Termék vagy alkatrész típusa | Hibás érintkezés |
| Csatlakozás típusa | csavaros sorkapocs (fenéklap) 1 kábel 0.25-4 mm² - merev |
| Nettó súly | 35 g |
| Termékcsalád | Acti 9 |
| Vezeték csupaszítási hossz | 6 mm for fenéklap connection |
| Jelérzékelők összeállítása | 1 C/O |
| Szerelési mód | klipszes |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Szín | fehér |
| Szélesség | 9 mm |
| Mélység | 71 mm |
| Meghúzási nyomaték | 0.6-0.6 N.m fenéklap |
| Termék kompatibilitása | iC60 |
| Névleges áramerősség | 6-6 A at 24 Veff, DC |
| Készülék rövid neve | iSD |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×