Schneider Electric 15335 – ACTI9 IH24h 1c SRM kapcsolóóra. A Schneider Electric 15335 egy 24 órás működésű, 1 csatornás időkapcsoló (kapcsolóóra), amely az SRM technológiát alkalmazza, biztosítva a megbízható és pontos időzített vezérlést. A napi programozás lehetőséget nyújt ismétlődő ütemezés beállítására, így kiválóan alkalmazható világításvezérléshez, fűtési rendszerekhez és ipari automatizálási folyamatokhoz.
| Beállítás típusa | kézi átkapcsolási idő |
| Ciklusidő | 24 óra |
| Színárnyalat | fehér (RAL 9003) |
| Rögzítés | DIN sín |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230 V AC -50 Hz |
| Átkapcsolási idő | kézi |
| 9 mm-es osztások | 2 |
| Termék vagy alkatrész típusa | mechanikus időkapcsoló |
| Termék neve | Acti9 IH |
| Nettó súly | 0.097 kg |
| Funkció | egyik sem |
| Frissítve | egyik sem |
| Ünnepi távollét | nem |
| Szélesség | 18 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Mélység | 66 mm |
| Csatlakozás típusa | csavaros bekötések |
| Minimális idő intervallum | 15 perc |
| Magasság | 90 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Maximális kapcsolási áram | 16 A - 250 V AC pf = 1 |
| Termékválaszték | Acti9 |
| Terhelés típusa | Párhuzamosan korrigált fluoreszkáló cső 5 x 58 W 4.7 µF |
| Teljesítmény W-ban | 0.5 W |
| A kapcsolások maximális száma | 48 be - 48 ki |
| IP védettségi szint | sorkapocs: IP20 B |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Rendelkezésre álló funkció | vezérlő fényáramszabályozás |
| Csatornák száma | 1 |
| Kompatibilitási kód | IH |
| Készülék alkalmazás | épületautomatizálási rendszerek |
| Készülék rövid neve | IH |
| Mérési pontosság | +/- 1 s/nap 20-20 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×