Schneider Electric ACTI9 iACTP fojtótekercs blokk, 48-127VAC
| Magasság | 81 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-50 °C |
| Termékválaszték | ID |
| Szabványok | IEC/EN 61095 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV |
| Rögzítés | DIN sín |
| Vezérlőkör feszültség | 48...127 V AC 50/60 Hz |
| 9 mm-es osztások | 2 |
| Tartási fogyasztás VA | 3-3 VA |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 440 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | Túlfeszültség védelem segéd (2 áramkör) |
| IP védettségi szint | IP20 conforming to MSZ EN 60529 |
| Csatlakozás típusa | vezérlő áramkör: alagút típusú terminálok 2 kábel 2.5-2.5 mm² rugalmas |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Szerelési mód | rögzített, a CT vagy TL bal oldalán |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | 40-70 °C |
| Kompatibilitási kód | iACTp |
| Szín | fehér |
| Szélesség | 18 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 60 mm |
| Készülék rövid neve | iACTs |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×