A Schneider Electric ACTI9 C12.5r L/PE 350V túlfeszültség-korlátozóhoz betét, az elektromos hálózatban fellépő túlfeszültségek ellen védi az érzékeny elektronikai berendezéseket lakossági és ipari környezetben egyaránt.
- Típus: C1
- Névleges feszültség: 350V AC
- Védelmi szint: 1.5kV
- Max. levezetési lökőáram: 20kA
A túlfeszültség-korlátozó betét kiválasztásakor fontos figyelembe venni a névleges feszültséget, a névleges áramot, a védelmi szintet, a hálózati formát és a szerelési módot.
ACTI9 Betét, túlfeszültség-korlátozóhoz, C12.5r L/PE 350V
| Túlfeszültség-levezető technológia | MOV |
| Magasság | 57 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Túlfeszültség levezető osztálytípus | 1 + 2-es típus |
| Rögzítés | SPD modulba |
| Termékcsalád kompatibilitása | Acti 9 Acti9 iPRD1 túlfeszültség-korlátozó |
| Szabványok | EN 61643-11 |
| Névleges kisülési áram | 20 kA |
| Földelő rendszer | TN-C |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| [Uc] maximális üzemi feszültség | 350 V |
| Anyag | PBT + ABS (UL94-V0) |
| Nettó súly | 112 g |
| Termékcsalád | Acti 9 |
| Szerelési mód | plug-in |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Helyi jelzés | mechanikus indikátor (white and red) |
| Relatív páratartalom | 25-90 % |
| Válaszidő | < 25 ns |
| [Up] feszültségvédelmi szint | <1.5 kV 1 + 2-es típus |
| Túlfeszültség levezető típus | villamos elosztó hálózat |
| IP védettségi szint | előlap: IP20 |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 18 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Mélység | 56 mm |
| Működési magasság | 0...2000 m |
| Ue névleges üzemi feszültség | 230 V AC 50...60 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×