Acél dokumentum tartó, 800-as ajtó
| Rögzítés | közvetlen szerelés 19”-os polcra |
| Tartománykompatibilitás | Spacial SF, SM, SFX és SMX szekrények |
| Termék vagy alkatrész típusa | irattartó tok |
| Készülék összetétel | 1 x fém keret |
| Szerelési hely | erősítőkeret ajtaján |
| Magasság | névleges: 282 mm |
| Anyag | ajtó: acél |
| Beállítás | állítható magasság, 25 milliméteres lépésekben esetén ajtó |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Felületkezelés | festett |
| Rögzítési mód | közvetlen vagy cső rögzítés - ajtó elhelyezés |
| Mélység | 65 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | névleges: 800 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | ajtó: szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | ajtó tartozékok |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×