A Thalassa termékcsaládba tartozó Schneider Electric LC2D80G7 cikkszámú irányváltó megszakító kontaktor kiválóan alkalmas motorvezérlési és ellenálló töltés kezelési feladatokra, támogatva az AC-1, AC-3e, AC-4 és AC-41 felhasználási kategóriákat. Ez a 3P pólusú kontaktor gyárilag összeszerelt irányváltó egység erősáramú gyűjtősínnel, 3 NO főérintkezővel rendelkezik. Főáramkörének Ue névleges üzemi feszültsége <= 690 V AC 25...400 Hz és <= 300 V DC rendszerekben használható. A vezérlő áramkör AC 50/60 Hz típusú, 120 V AC vezérlőkör feszültséggel működik. Tartalmaz 1 NO + 1 NC kiegészítő érintkezőt, túlfeszültség kategóriája III, névleges lökő-feszültség állósága 8 kV, megfelel az IEC 60947-1 szabványnak. Le névleges üzemi árama 125 A (AC-1), 80 A (AC-3e/AC-4) <= 440 V AC mellett, valamint 55 A (AC-41) <= 400 V AC mellett (<60 °C-on). Névleges megszakítóképessége a főáramkör esetén 1100 A 440 V-on (IEC 60947-1 szerint). Átlagos impedanciája 0,8 mOhm - Ith 125 A 50 Hz a főáramkör számára. Mechanikus reteszeléssel van ellátva. Rögzítése sínen vagy lemez/panel szerelőkészlettel lehetséges. Üzemideje záráskor 20-35 ms, nyitáskor 6-20 ms. Mechanikai tartóssága 4 Mciklus, üzemelési rátája 3600 cikl/óra <60 °C-on. IP védettségi szintje IP20 az előlapon, megfelel MSZ EN 60529 szabványnak. Magas mechanikai hibatűrési képességgel bír rezgés (nyitott állapotban 2 Gn, zárt állapotban 3 Gn) és ütés (nyitott állapotban 8 kV, zárt állapotban 10 Gn 11 ms-ig) esetén. Elektromos élettartama 1,5 millió ciklus 80 A terhelésnél (AC-3e/AC-4) <= 440 V feszültségen, míg AC-1 kategóriában 125 A terhelésnél <= 440 V mellett 0,8 millió ciklus. Pólusonkénti teljesítményvesztesége AC-1 kategóriában 12,5 W, AC-3e és AC-4 kategóriában 5,1 W. Ith konvencionális termikus szabad levegő árama 125 A (főáramkör). Irms névleges bekapcsolási teljesítménye a főáramkör esetén 1100 A 440 V-on (IEC 60947-1 szerint). Névleges rövidzárlati kiállási árama például 990 A 40 °C-on 1 s-ig a főáramkör számára. Kapcsolt biztosíték méretezése 160 A vagy 200 A gG <= 690 V feszültségen a koordinációtól függően. Ui névleges szigetelési feszültsége 1000 V (főáramkör) és 690 V (jelbemenetek), megfelel a vonatkozó szabványoknak. Többféle nemzetközi szabványnak is megfelel (pl. CSA C22.2 No 14, UL 508), és rendelkezik különféle terméktanúsítványokkal (pl. UL-Aex, CSA-Ex, CCC). Csatlakoztatása vezérlő áramkörben csavaros, főáramkörben szállítás csatlakozó nélkül történik. Üzemi magassága maximum 3000 m lehet. Tűzellenállási képessége 850 °C, égésgátlása V1 besorolású.
| Ue névleges üzemi feszültség | betápláló áramkör: <= 690 V AC 26 MHz...1 GHz |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Érintkező kompatibilitás | M11 |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | ellenálló töltés |
| Szigetelési ellenállás | > 10 mOhm for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Termék vagy alkatrész típusa | irányváltó megszakító kontaktor |
| Termék neve | TeSys DF |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV megfelel IEC 60947-1 |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Égésgátlás | V1 megfelel UL 94 |
| Üzemelési ráta | 3600 cikl/óra - <60 °C |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Tartási áramfogyasztás VA-ban | 26-26 VA 60 Hz cos phi 0.3 (at 20 °C) |
| Szélesség | 182 mm |
| Mélység | 158 mm |
| Motorteljesítmény LE | 20 LE at 200/208 V AC 60 Hz for 3 fázis motors |
| Motorteljesítmény kW | 22 kW at 220...240 V AC 50 Hz |
| Reteszeléses típusa | mechanikus |
| Mechanikai hibatűrési képesség | rezgések mágneskapcsoló nyitva: 2 Gn vízszintes, 1 Gn függőleges |
| Termékválaszték | TeSys D mágneskapcsoló |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 10 A (at 60 °C) for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | 0,3...0,6 Uc -40-70 °C kidobás AC 50/60 Hz |
| Biztonság megbízhatósági szintje | B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-2 |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Névleges megszakítóképesség | 1100 A at 440 V for betápláló áramkör conforming to IEC 60947-1 |
| Irms névleges bekapcsolási teljesítmény | 140 A AC for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I conforming to IEC 60947-5-1/1991 |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Minimális kapcsolófeszültség | 17 V for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Meghúzási nyomaték | vezérlő áramkör: 1.2 N.m - mellett csavaros csatlakozás - csavarhúzóval Ø 6 mm-es lemez |
| Védőkezelés | TH kérésre megfelel IEC 60068-2-30 |
| Mechanikai tartósság | 4 Mciklus |
| IP védettségi szint | IP20 előlap megfelel MSZ EN 60529 |
| Készülék rövid neve | LC2F |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 135 A 40 °C - 10 perc for betápláló áramkör |
| Hőveszteség | 6-10 W -50/60 Hz |
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Átfedésmentes idő | 1.5 ms NC és NO kapcsolatok közötti de-energetizációkor NC és NO érintkező között |
| Minimális kapcsolóáram | 5 mA for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Vezérlőkör feszültség | 120 V AC 50/60 Hz |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 12.5 W AC-1 |
| Átlagos impedancia | 0.8 mOhm - Ith 125 A 50 Hz for betápláló áramkör |
| Kiegészítő érintkező összetétel | 1 NO + 1 NC |
| Nettó súly | 3.2 kg |
| Bekapcsolási túláram VA-ban | 245-245 VA 60 Hz cos phi 0.75 (at 20 °C) |
| Tekercseléstechnológia | beépített fojtó modul nélkül |
| Felhasználási kategória | AC-1 |
| Le névleges üzemi áram | 125 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-1 for betápláló áramkör |
| Kiegészítő érintkezők típusa | típus mechanikusan kapcsolt 1 NO + 1 NC megfelel IEC 60947-5-1/1991 |
| Üzemi magasság | 0...3000 m |
| Üzemidő | 20...35 ms zárul |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Ui névleges szigetelési feszültség | betápláló áramkör: 600 V CSA-Ex tanúsítva |
| Védőfedél | -val, -vel |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | -40-60 °C |
| Magasság | 127 mm |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50/60 Hz |
| Szabványok | CSA C22.2 No 14 |
| Éghajlati ellenállóképesség | megfelel IACS E10 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 10 A gG for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I conforming to IEC 60947-5-1/1991 |
| Csatlakozás típusa | vezérlő áramkör: csavaros csatlakozás 1 kábel 1-4 mm²rugalmas nélkül |
| Készülék bemutatása | gyárilag összeszerelt irányváltó erősáramú gyűjtősínnel |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -60-80 °C |
| Jelző áramkör frekvencia | 25...400 Hz |
| Elektromos élettartam | 0.8 Mciklus 125 A AC-1 Ue mellett <= 440 V |
| Kompatibilitási kód | LC2D |
| Tűzellenállási képesség | 850 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×