A4 műanyag dokumentum tartó D22
| Tartománykompatibilitás | Thorsman minden burkolat |
| Termék vagy alkatrész típusa | irattartó tok |
| Készülék összetétel | 1 x ajtó |
| Szerelési hely | az ajtón |
| Magasság | 230 mm |
| Anyag | PS (polisztirol) |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Rögzítési mód | szigetelőszalag |
| Mélység | 23 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 247 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9001) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×