6 vezetékcsatorna tartó konzol
| Termék rendeltetési helye | kábelvezeték |
| Átmérő | 0 mm |
| Rögzítés | kábelcső |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SM |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelési eszköz |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Magasság | rögzítő központi rész: 85 mm |
| Anyag | acél |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Mélység | 91.5 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | rögzítő központi rész: 50 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×