A Schneider Electric BLRCH063A075B40 egy 6.3 kvar teljesítményű VarPlus Can serleg kondenzátor, amely 400V feszültségű villamos hálózatokban alkalmazható. Hatékony megoldást nyújt reaktív teljesítmény kompenzációra, meddő teljesítmény csökkentésére és hálózati energiahatékonyság növelésére. Az ipari és kereskedelmi szektorban egyaránt alkalmazható, ahol fontos a stabil és megbízható feszültségszabályozás. A működéshez ajánlott környezeti levegő hőmérséklete -25°C és +55°C között van, a hálózati frekvencia 50/60 Hz.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Magasság | 245 mm |
| Reaktív teljesítmény ráta | 5.7 kvar 380 V 50 Hz |
| Átmérő | 63 mm |
| Termékválaszték | PowerLogic CM3000 |
| Szabványok | IEC 60831-2 |
| Bekapcsolási túláram | 250 x In |
| Szigetelőanyag | fémbevonatú polipropilén fólia Zn/Al ötvözettel, speciális változat |
| Kapacitív tűrés | - 5% – 10% |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -25-55 °C |
| Maximum switching operation per year | 7000 |
| Termék vagy alkatrész típusa | heavy duty capacitor |
| Impregnáló anyag | nem-PCB száraz PUR gyanta |
| Feszültségteszt | 2,15 x Un AC sorkapcsok és a test között esetén 10 s |
| Termék neve | PowerLogic PFC Capacitor |
| Dielektromos veszteség | < 0.2 W/kvar |
| Nettó súly | 0.9 kg |
| A telepítés típusa | beltéri telepítés |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Hőmérsékleti osztály | D |
| Csatlakozás típusa | dupla betáplálás |
| Teljesítményveszteségek | < 0,5 W/kVAr |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Sorozatnév | HDuty |
| Relatív páratartalom | 95-95 % |
| Szerelési mód | függőleges |
| Élettartam órákban | 130000 óra |
| Hálózati harmonikus tartalom | <= 20 % |
| Maximális megengedhető feszültség | 1,1 x Un (8 óra 24 óra alatt) |
| Maximális állandó áram | 1.8 x In |
| Működési magasság | 2000 m |
| Névleges feszültség | 380-415 V AC 50/60 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×