5 db Practic kiemelő tartó
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Rögzítés | perforált szerelőlap |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G sínek nagy terheléshez |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | előszerelt+előhuzalozott jelzőfény |
| Nettó súly | 0.03 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szerelési mód | rugós |
| Mennyiség készletenként | 5 darabos készlet |
| Szín | fehér (RAL 9001) |
| Szélesség | 27 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×