Schneider Electric BLRCH400A480B40 egy 40 kvar teljesítményű VarPlus Can serleg kondenzátor, amelyet 400V-os háromfázisú hálózatok teljesítménytényező-korrekciójára és meddőteljesítmény-kompenzációjára fejlesztettek. Hálózati frekvenciatartománya 50/60 Hz, nagy teljesítményű PP dielektromos anyaggal és alacsony önmelegedési veszteséggel rendelkezik. Önregeneráló technológiával ellátott, így hosszú élettartamot és üzembiztos működést biztosít. Ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, elektromos hálózatok optimalizálására és feszültségingadozások csökkentésére alkalmas.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Magasság | 321 mm |
| Reaktív teljesítmény ráta | 36.1 kvar 380 V 50 Hz |
| Átmérő | 136 mm |
| Termékválaszték | PowerLogic CM3000 |
| Szabványok | IEC 60831-1 |
| Bekapcsolási túláram | 250 x In |
| Szigetelőanyag | fémbevonatú polipropilén fólia Zn/Al ötvözettel, speciális változat |
| Kapacitív tűrés | - 5% – 10% |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -25-55 °C |
| Maximum switching operation per year | 7000 |
| Termék vagy alkatrész típusa | heavy duty capacitor |
| Impregnáló anyag | nem-PCB száraz PUR gyanta |
| Feszültségteszt | 2,15 x Un AC sorkapcsok és a test között esetén 10 s |
| Termék neve | PowerLogic PFC Capacitor |
| Dielektromos veszteség | < 0.2 W/kvar |
| Nettó súly | 5.3 kg |
| A telepítés típusa | beltéri telepítés |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Hőmérsékleti osztály | D |
| Csatlakozás típusa | címke Faston csatlakozókhoz |
| Teljesítményveszteségek | < 0,5 W/kVAr |
| IP védettségi szint | IP04 |
| Sorozatnév | HDuty |
| Relatív páratartalom | 95-95 % |
| Szerelési mód | függőleges |
| Élettartam órákban | 130000 óra |
| Hálózati harmonikus tartalom | <= 20 % |
| Maximális megengedhető feszültség | 1,1 x Un (8 óra 24 óra alatt) |
| Maximális állandó áram | 1.8 x In |
| Működési magasság | 2000 m |
| Névleges feszültség | 380-415 V AC 50/60 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×