4 tartókonzol 19" rackhez (600)
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SF-E |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartó |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Magasság | 50 mm |
| Szerelési támogatás | 19" rögzített tartópánt |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Mélység | névleges: 600 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 400 kg |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | Elektronikus alkalmazás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×