4 db vízsz. vezetékcs.+ tartók, hossz=450 mm
| Magasság | 60 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | káblecsatorna tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábel-típusú ajtó retesz |
| Hosszúság | 450 mm |
| Anyag | műanyag |
| Nettó súly | 0.92 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Szerelési pozíció | vízszintes |
| Szín | fehér (RAL 9001) |
| Szélesség | 30 mm |
| Mélység | 30 mm |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | kábelcsatorna |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×