4 db rozsdamentes acél emelőgyűrű M12
| ISO menet | M12 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SF 5G |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | emelő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | emelőfül |
| Készülék összetétel | 4 szemes csavar |
| Mélység | 30 mm |
| Rögzítési mód | hátlemezekre csavarozva |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrény felső része |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 340 kg for 1 eyebolt vertical direction |
| Szélesség | 54 mm |
| Magasság | 73.5 mm |
| Anyag | stainless steel AISI 304 |
| Átmérő | 30 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×