4 db M8 hatlapú távtartó magasság=40+10 mm
| ISO menet | M8 |
| Magasság | 50 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Rögzítés | funkcionális oszlopok |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | nagysebességű számlálómodul |
| Nettó súly | 0.165 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Cella-készülék csatlakozás | földelősín: függőleges csavarozható |
| Szerelési mód | csavarozható |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Tartozék | 1 távtartó |
| Szín | természetes |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×