4 db hajlított csatlakozó 250A
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Termékcsalád kompatibilitása | Linergy Linergy BW összekötősín |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | bekötő szögvas |
| Termék neve | Linergy BW |
| Anyag | réz ötvözet |
| Nettó súly | 0.485 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Cella-készülék csatlakozás | hátsó gyűjtősín: függőleges csavarozható |
| Le névleges üzemi áram | 250 A |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Szín | természetes |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×