3M-os kivágott homloklap kábelcsatlakozó
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Magasság | 150 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló kábelcsatorna - szélesség 300 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Szabványok | IEC 61439-2 |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G kábelcsatorna |
| Beépített készülék | TeSys: rögzített, 2 TL között GV2L |
| 9 mm-es osztások | 20 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Csatlakozási pozíció | közvetlen csatlakozás |
| Felületkezelés | textured |
| Termék vagy alkatrész típusa | homloklap tartókeret |
| Anyag | acél |
| Nettó súly | 0.32 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| 18 mm-es modulok száma soronként | 10 |
| Függoleges modulok (50 mm) száma | 3 |
| Szekrény/mező szélesség | 300 mm PrismaSeT G álló kábelcsatorna TeSys GV2L rögzített, 2 TL között 3P 4 közvetlen 3 |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Előlap típusa | moduláris |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 300 mm |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
| Pólusok leírása | 4 x 3P: szerelési tartozék tartó: GV2L |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×