3 PORT ROT VALV 2" BSP KV 32.0
| Body size | 50 mm (2 in) |
| Pressure class | PN10 |
| Pipe size | 2 in |
| Célzott ország | Europe |
| Trim material | brass |
| Termék vagy alkatrész típusa | valve |
| Valve Rotation | 90 ° |
| Flow characteristic | equal percentage |
| Seat leakage | Port A: Class II (0.5 %) |
| Valve connection type | Rp Internal |
| Valve type | shoe |
| Stem movement | rotary |
| Valve configuration | 3-Way |
| Flow coefficient | 38.16 cv |
| Valve product series | MB |
| Test anyaga | close grained cast iron BS1452 Grade 260 |
| Control valve rangeability | 50:1 |
| Operating fluid temperature | 2-120 °C |
| Medium compatibility | Glycol 25 % |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×