2db rozsdamentes oldalpanel 304L 2000x400
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SF 5G |
| Termék vagy alkatrész típusa | oldallemez |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Nettó súly | 31 kg |
| Szerelési hely | szekrény oldalai |
| Magasság | névleges: 2000 mm |
| Anyag | panelek: rozsdamentes acél 304L |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | Scotch-Brite® csiszolt |
| Rögzítési mód | csavarokkal - a szekrény külső felületéről elhelyezés |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | névleges: 400 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×