2 vízszintes gyűjtősín tartó 3200A (500)
| Rögzítés | Vigirex relé |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | síntámasz |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szerelési hely | szekrényszerkezeten |
| Magasság | 59.25 mm |
| Anyag | rúdtámasztó: műanyag |
| [In] névleges áram | 3200 A |
| Cella-készülék csatlakozás | Linergy BW vízszintes gyűjtősín - rögzített, 2 TL között |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | gyűjtősín tartozék |
| Sínpozíció | vízszintes |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Mélység | 39 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | rögzítő központi részek: 410 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×