2 vízszintes adaptációs profil 1200
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SM |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Termék vagy alkatrész típusa | adapter |
| Vastagság | 1.5 mm |
| Készülék összetétel | rögzítő tartó |
| Rögzítési mód | csavarokkal - az első rögzítési ponton elhelyezés |
| Mélység | 42 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrény felső és alsó első része |
| Telepítési irány | vízszintes |
| Szélesség | valós: 980 mm |
| Magasság | 24.5 mm |
| Anyag | acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×