2 vezetékrögzítő tartósín 90º (800)
| Beállítás | állítható 25 milliméterenként |
| Szekrény névleges méretei | - W: 800 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelezés tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartószerkezet |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Rögzítő középpont | 750 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrényszerkezeten |
| Működési szög | 90 ° |
| Szélesség | névleges: 800 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Anyag | acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×