2 lyukasztott PE sín, 50x5mm
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | Linergy |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | PE tartó |
| Termék neve | Linergy TB |
| Hosszúság | 1675 mm |
| Nettó súly | 3.64 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Síncsatlakozás típusa | Ø 10 mm kifurt lyuk |
| Közbenső keresztmetszet | 50 x 5 mm |
| Le névleges üzemi áram | 600 A |
| Szerelési irány | vízszintes |
| Kompatibilitási kód | PE_réz_sín |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 50 mm |
| Mélység | 5 mm |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 40 kA (1 s) esetén 3 támasz (függőleges pozíció) |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×