2 Kábelbevezető keresztsín ajtóra 500mm
| Szekrény névleges méretei | - |
| Tartománykompatibilitás | Spacial S3D, CRN, S3X szekrény |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó kábelvezető keresztsín |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Nettó súly | 4.48 kg |
| Rögzítési mód | 2 rugós szorítóval - csavartípus önmetsző - ajtóerősítő kereten elhelyezés |
| Mélység | 14 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | erősítőkeret ajtaján |
| Szélesség | névleges: 500 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Anyag | acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Beállítás | a kívánt magasságra esetén ajtóerősítő kereten |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×