2 fix panel 2M 100x600
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFP |
| Termék vagy alkatrész típusa | rögzített panel moduláris felépítéshez |
| Készülék összetétel | 2 panelek |
| Szerelési hely | felső |
| Magasság | névleges: 100 mm |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - W: 600 mm |
| Modulszám | 2 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | epoxy-polyester powder |
| Rögzítési mód | csavarokkal - a szekrény külső felületéről elhelyezés |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | névleges: 600 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | cellás alkalmazás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×