2 db oldallemez talphoz, D=400mm
| Magasság | 100 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező, mélység 400 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | plotter adapter kártyához |
| Nettó súly | 0.82 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 2 darabos készlet |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Mélység | 400 mm |
| Termék kompatibilitása | IP31 szekrény |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×