2 db kefés flexibilis tömités (600)
| Rögzítés | tömszelence lemez |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD megfelelő szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | kefetartó gyűrű |
| Készülék összetétel | 2 hézagtömítő profil |
| Magasság | 40 mm |
| Kábelbemenet | 1 vagy 2 bement |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Rögzítési mód | a kábelcsatorna léceire csiptetve |
| Mélység | 25 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | névleges: 600 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×