2 db IP55 oldalborítás, W=400mm
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 400 mm, mélység 400 mm |
| Szekrény típusa | fém szekrény |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Szabványok | IEC 61439-1 for enclosure |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Termékbizonyítvány | AS/NZS |
| Felületkezelés | matt |
| IP védettségi szint | IP55 for enclosure |
| Készlet összeállítás | 2 side panel |
| Termék vagy alkatrész típusa | oldallemez |
| Nettó súly | 26.3 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szélesség | 400 mm |
| Magasság | 2000 mm |
| IK védelmi fokozat | IK10 |
| Anyag | hőkezelt acél |
| Mennyiség készletenként | 2 darabos készlet |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Készülék alkalmazás | 24V fan coil |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×