2 ajtó keresztsín 500
| Rögzítés | közvetlen szerelés 19”-os polcra |
| Tartománykompatibilitás | Spacial SF, SM, SFX és SMX szekrények |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó kivágás |
| Készülék összetétel | 2 x keresztsínek |
| Szerelési hely | erősítőkeret ajtaján |
| Magasság | névleges: 18 mm |
| Anyag | a sín felépítménye: galvanizált acél |
| Beállítás | magassága 25 mm-enként állítható esetén ajtóerősítő kereten |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Vastagság | 2 mm |
| Mélység | 18.6 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | névleges: 500 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×