2 ajtó kábelvezető keresztsín (600)
| Tartománykompatibilitás | Spacial SF, SM, SFX és SMX szekrények |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó kábelvezető keresztsín |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szerelési hely | erősítőkeret ajtaján |
| Magasság | 30 mm |
| Anyag | acél |
| Beállítás | magassága 25 mm-enként állítható esetén ajtóerősítő kereten |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Mélység | 13 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | névleges: 600 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×